Menu Zamknij

Uchwyty rowerowe na dach

Oferujemy najnowszy i najlepszy model uchwytu rowerowego na dach: Thule ProRide 598.

Ten uchwyt to lekka i elegancka konstrukcja aluminiowa. Jego ładowność to aż 20 kg.

Pasuje do rowerowych ram okrągłych o średnicy 22-80 mm, lub ram owalnych o średnicy 80×100 mm. Niezaprzeczalną zaletą modelu Proride 598 jest bardzo prosty i szybki, montaż i demontaż roweru, a także fakt iż jest udoskonalnony/ dopracowany do perfekcji  w aspektach wymogów bezpieczeństgwa (poprzez zmieniony kształt listwy nośnej, uchwytów kół oraz mocowania ramy rowerowej) wzg. poprzednika – modelu ProRide 591. Dlatego też tylko ten uchwyt spełnia najwyższe normy i wymagania wytrzymalościowe – jak pokazane jest to na filmie.

W naszej ofercie posiadamy również uchwty tzw. wyszukane/ profesjonalne” już dla wyrafinowanych użytkowników – zatem jesli ich potrzebujesz – zapytaj i zamów wycenę.

 

Thule UpRide 599 

Uchwyt rowerowy Thule Upride 599 - to model rekomenmdowany do przewozu rowerów z ramą karbonową, gdzie montaż roweru odbywa się wyłącznie poprzez odpowiedni system trzymania przedniego koła, co jest wymagane własnie przy karbonowych ramach rowerowych. Waga samego uchwytu to 7.5kg podczas gdy jego nośność to aż 20kg.

Inne produkty z naszej oferty