Menu Zamknij

Bagażniki bazowe - belki/ poprzeczki na dach

Belki bazowe, są bez wątpienia najważniejszą częścią całej konstrukcji, która odpowiada za przewożenie ciężaru na samochodzie. Tutaj nie możemy mówić o oszczędnościach, czy ” tańszych zamiennikach” i szukać rozwiązań, które nie gwarantują odpowiedniej jakości. 

 

Dlatego oferujemy tylko i wyłącznie sprzęt THULE.

 

To gwarantuje bezpieczeństwo – i raz jescze bezpieczeństwo – bo te belki są mocne,  opływowe (ciche), elegancko wyglądają na dachu, oraz przede wszystkim spełniają odpowiednie wymogi nosności, co jest niezmiernie ważne dla bezpiecznej podróży.

 

Każdy zestaw montażowy jest fabrycznie dedykowany przystosowany do danego modelu samochodu. Dzięki temu montaż jest pewny, bezpieczny dla nadwozia i lakieru auta..

 

Dla nas nie ma znacznia czy samochód ma plaski dach, czy otwory montazowe w dachu czy tez relingi odstające/podwyższane bądż zintegrowane. 

 

 

boxcar.pl - dach normalny płaski
Dach Normalny - płaski
Dach z punktami montażowymi
reling podwyższany Boxcar.pl
Dach z relingiem podwyższanym
relling zintegrowany Boxcar.pl
Dach z relingiem zintegrowanym

Na każdy rodzaj dachu mamy w ofercie dedykowane rozwiązanie – o ile przewidział przewożenie bagażnika na dachu auta sam producent, oraz firma Thule posiada w ofercie odpowiedni dedykowany /sprawdzony jakościowo/  zestaw montażowy. 

Nie musisz niczego kupować, u nas otrzymasz pełna, kompletną usługę wynajmu wraz z montażem na dane auto. Zatem prawie nigdy nie zdarza się, żeby nasz Klient usłyszał, że nie posiadamy bagażnika dopasowanego do jego samochodu.

 

Posiadamy aktualnie bagażniki bazowe dostosowane do ponad 400 modeli samochodów osobowych, SUV’ów i VAN’ów, nowych i straszych aut.

 

Zatem, “jedź z naszymi belkami wygodnie, jedź bezpiecznie”.

Inne produkty z naszej oferty